Adres

kontakt

Biuro w Warszawie
ul. A. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa


tel. 606 412 071
Spotkanie z klientem możliwe na terenie zakładu pracy w siedzibie Organizacji Związkowej a także w miejscu wybranym przez klienta.

" 28 maja 2013 r. w Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej odbyły się uroczyste obchody święta Straży Granicznej. Uroczysta zbiórka, podczas której wręczono awanse, odznaczenia i pamiątkowe medale miała miejsce w Muzeum Powstania Warszawskiego.
W obchodach uczestniczyli m.in. przedstawiciele departamentów: Ministerstwa Finansów, Urzędu ds. Cudzoziemców, a także ambasad, Dyrektorzy Biur i Zarządów Komendy Głównej SG oraz przedstawiciele władz samorządowych, szkolnictwa i zaprzyjaźnionych służb mundurowych.
Swoją obecnością zaszczycili również to wydarzenie przedstawiciele środowisk kombatanckich - uczestnicy Powstania Warszawskiego.

 


Podczas uroczystości wręczono Medale za Zasługi dla Straży Granicznej, Odznaki Straży Granicznej oraz pamiątkowe medale „Za zasługi dla Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej."
Pamiątkowy Medal za Zasługi dla Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej otrzymał Pan Marek Wierzbicki od wielu lat współpracujący z OOZ NSZZ FSG przy NwOSG w zakresie usług finansowo-prawnych.


(...)Święto Straży Granicznej to również okazja do mianowania na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszy. I tak, w korpusie oficerów mianowano 17 funkcjonariuszy, w korpusie chorążych - 65, a w korpusie podoficerskim - 87.
Komendant NwOSG ppłk SG Mariusz Piętka w swoim wystąpieniu wspomniał mijający rok, który zarówno dla Nadwiślańskiego Oddziału jak i całej Straży Granicznej był bardzo ważnym, dynamicznym i obfitującym w wiele wydarzeń okresem, związanym m.in.: z w wejściem w życie ustawy abolicyjnej, zaangażowaniem w zabezpieczenie Mistrzostw Europy w piłce nożnej, przewodnictwem Polski w Unii Europejskiej oraz zakończeniem procesu przekazania kontroli bezpieczeństwa osób i bagażu na lotniskach Zarządzającemu portami lotniczymi.
Na koniec uroczystości Komendant NwOSG złożył podziękowania wszystkim pracownikom i funkcjonariuszom za rzetelną i ofiarną służbę, często pełną napięć i stresów, a wszystkim którzy otrzymali wyróżnienia i awanse serdecznie pogratulował.
Oprawą uroczystości poza wspaniałą scenerią muzeum był krótki występ artystyczny w wykonaniu młodych artystów z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 94 w Warszawie.(...)"

źródło: www.zonadwislanski.pl

Autor: Piotr Niemiec


 


 

PARTNERZY
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama